Zaznacz stronę

Dołącz do nas

Chcesz realizować projekty o zasięgu międzynarodowym, dla lidera w branży?
Wyślij CV już dziś.

Udział w ciekawych projektach
o zasięgu międzynarodowym
f
Elastyczne godziny pracy.
Liczą się efekty!
Możliwość częściowej pracy zdalnej.
Możliwość rozwijania swoich umiejętności

Aktualnie poszukujemy

Backend PHP Developer / Full Stack

Do rozwoju serwisów internetowych lidera rynku poszukujemy programisty backend/full stack.

Charakterystyka stanowiska i główne zadania:
– Opracowywanie REST API dla serwisów ecommerce i aplikacji mobilnych
– Współpraca w tworzeniu kodu w ramach istniejących aplikacji
– Przygotowanie testów
– Refactor istniejącego kodu
– Code review

Wymagania

  • Dobra znajomość PHP OOP, HTML, CSS3, potwierdzona doświadczeniem i projektami do wglądu
  • Doświadczenie w pracy z frameworkiem Laravel
  • Znajomość JavaScript
  • Znajomość MySQL
  • Umiejętności pracy z Git, Composer
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym korzystanie z dokumentacji technicznej
  • Chęć rozwoju i uczenia się
  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz wyszukiwania rozwiązań problemów
  • Dokładność i sumienność w realizacji zadań

Mile widziane

  • Znajomość Docker
  • Doświadczenie w tworzeniu REST API
  • Znajomość frameworków JS (Vue.js, React JS)
  • Znajomość WordPress (okazjonalnie wykorzystujemy)
  • Dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • Pracę nad międzynarodowymi serwisami internetowymi dla lidera rynku
  • Metody realizacji projektów zgodnie z obowiązującymi standardami i trendami
  • Pracę w biurze w Lesznie lub częściowo zdalną
  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności
Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu, prześlij swoje zgłoszenie na adres email: info@creobit.pl.
Prześlij linki do istniejących projektów, przy których pracowałeś do tej pory, próbki kodu.

Frontend Developer

Do rozwoju serwisów internetowych lidera rynku bizuterii poszukujemy front-end developera.

Junior Frontend Developer

Do rozwoju międzynarodowych serwisów internetowych lidera rynku biżuterii poszukujemy osoby na stanowisko Junior Frontend Developer

Wymagania

  • Znajomość HTML5, CSS3
  • Znajomość JavaScript w stopniu pozwalającym na korzystanie z przygotowanych wcześniej rozwiązań
  • Duża chęć rozwoju i uczenia się

  • Znajomość WordPress
  • Dobra znajomość języka angielskiego/niemieckiego
  • Chęć rozwoju w kierunku PWA

Oferujemy

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę nad międzynarodowymi serwisami internetowymi dla lidera rynku biżuterii
  • Pracę w komfortowym biurze w Lesznie
Prześlij linki do istniejących projektów, przy których pracowałeś do tej pory.