Zaznacz stronę

Dołącz do nas

Chcesz współtworzyć projekty ecommerce o zasięgu międzynarodowym, dla lidera w branży biżuterii?
Wyślij CV już dziś.

Udział w projektach ecommerce
o zasięgu międzynarodowym

f

Elastyczne godziny pracy.
Stawiamy na efekty!

Możliwość częściowej pracy zdalnej.

Możliwość rozwijania swoich umiejętności

Aktualnie poszukujemy

Edytor treści stron internetowych

Na stanowisko edytora treści serwisów internetowych lidera rynku biżuterii i zegarków, firmy Apart, poszukujemy osoby, która dobrze czuje się w obsłudze systemów do zarządzania treścią strony. Niezbędne na tym stanowisku jest wysokie poczucie estetyki, dokładność i zwracanie uwagi na detale. Na tym stanowisku będziesz wprowadzać treść, zdjęcia, tłumaczenia na gotowych już stronach, jak również testować zbudowane strony pod kątem poprawności ich wyświetlania na różnych urządzeniach.

Wymagania

  • Umiejętność formatowania treści dla WWW
  • Podstawowa znajomość obsługi narzędzi do zarządzania treścią stron WWW
  • Podstawowa znajomość HTML, CSS
  • Znajomość reguł budowy treści dla wielu urządzeń (RWD)
  • Samodzielność, dokładność, zaangażowanie
  • Znajomość zasad budowania treści pod SEO oraz narzędzi SEO
  • Doświadczenie w prowadzeniu serwisu internetowego, bloga

Zadania

  • Wprowadzanie treści, zdjęć oraz tłumaczeń na strony internetowe za pomocą CMS
  • Budowanie układów treści w HTML we współpracy z Frontend Developerami
  • Wprowadzanie treści, zdjęć w CMS dla potrzeb aplikacji mobilnych
  • Współpraca z Frontend Developerami w zakresie budowy szablonów html
  • Optymalizacja treści pod SEO
  • Współpraca z zespołem redakcyjnym oraz graficznym
  • Testowanie stron WWW pod kątem poprawności wyświetlania treści

Oferujemy

  • Stabilną pracę nad serwisami internetowymi dla lidera rynku biżuterii i zegarków
  • Możliwość rozwoju w kierunku programowania frontend lub redaktora serwisów internetowych
  • Biuro w Lesznie oraz możliwość częściowej pracy zdalnej
  • Pracę w zespole doświadczonych specjalistów
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu, prześlij swoje zgłoszenie na adres email: info@creobit.pl.
Prześlij linki do istniejących projektów, przy których pracowałeś do tej pory, próbki kodu.

Full Stack Developer / PHP Developer

Do rozwoju serwisów ecommerce lidera rynku biżuterii poszukujemy programisty backend/full stack.

Charakterystyka stanowiska i główne zadania:
– Rozwój dedykowanych systemów ecommerce Apart
– Opracowywanie REST API dla serwisów ecommerce i aplikacji mobilnych
– Współpraca w utrzymaniu istniejących aplikacji
– Przygotowanie testów
– Refactor istniejącego kodu
– Code review

Wymagania

  • Dobra znajomość PHP OOP, HTML, CSS3, potwierdzona doświadczeniem i projektami do wglądu
  • Doświadczenie w pracy z frameworkiem Laravel / Symfony
  • Znajomość JavaScript
  • Znajomość MySQL
  • Umiejętności pracy z Git, Composer
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym korzystanie z dokumentacji technicznej
  • Chęć rozwoju i uczenia się
  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz wyszukiwania rozwiązań problemów
  • Dokładność i sumienność w realizacji zadań

Mile widziane

  • Znajomość Docker
  • Doświadczenie w tworzeniu REST API
  • Znajomość frameworków JS (Vue.js, React JS)
  • Znajomość WordPress (okazjonalnie wykorzystujemy)
  • Dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności
  • Stabilną pracę nad międzynarodowymi serwisami internetowymi dla lidera rynku biżuterii, które tworzymy od wielu lat
  • Metody realizacji projektów zgodnie z obowiązującymi standardami i trendami
  • Pracę w komfortowym biurze w Lesznie lub częściowo zdalną

Frontend Developer

Jeśli jesteś gotów współtworzyć z nami system ecommerce, który osiąga najwyższe oceny w rankingach
i wyznacza trendy w rozwoju branży – zapraszamy do naszego zespołu.

Aktualnie poszukujemy Frontend Developera, z doświadczeniem w Vue.JS.

Wymagania

  • Doświadczenie w Vue.JS, HTML5, CSS3
  • Duża chęć rozwoju i uczenia się

  • Praktyka w wykorzystaniu Vue.js we współpracy z backendem Laravel
  • Znajomość WordPress (okazjonalnie)
  • Chęć rozwoju w kierunku programowania aplikacji mobilnych

Oferujemy

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę nad międzynarodowymi serwisami internetowymi dla lidera rynku biżuterii
  • Możliwość współtworzenia systemu ecommerce, który wyznacza trendy w branży
  • Pracę w komfortowym biurze w Lesznie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności, na zasadach B2B lub UoP

Prześlij linki do istniejących projektów, przy których pracowałeś do tej pory.